Eripedagoogid ja väikeklass

Eripedagoogid

Kristiine Lebin kristiine.lebin[ät]kiili.edu.ee, ruum 2074, tel. 6799 215

Kelly Lindeman kelly.lindeman[ät]kiili.edu.ee, ruum 1103, tel. 6799 228

Kristi Männilaan kristi.mannilaan[ät]kiili.edu.ee, ruum 2035, tel. 6799 207

Väikeklassi õpetaja

Katrin Rajasalu katrin.rajasalu[ät]kiili.edu.ee, ruum 2076, tel. 6799 217

Sirje Raadik sirje.raadik[ät]kiili.edu.ee, ruum 2076, tel. 6799 217

Epp Lääts epp.laats[ät]kiili.edu.ee, ruum 2075, tel. 6799 227

Abiõpetajad

Hermeli Valler hermeli.valler[ät]kiili.edu.ee

Maike Kull maike.kull[ät]kiili.edu.ee

Eripedagoog õpetab, juhendab ja toetab hariduslike erivajadustega õpilasi nii individuaalselt kui grupis.

Õpetamist kohandatakse vastavalt lapse vajadustele eripedagoogilist metoodikat arvestades. Eripedagoog nõustab õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid.

Eripedagoogide tööd toetavad tugiõpetajad.