TUNNIPLAAN

ARHIIV

INFOKIRI

Taimetervise rändnäitus koolis

17. jaanuarist 28. jaanuarini on Kiili Gümnaasiumis fuajees avatud Taimetervise rändnäitus, mis on valminud Maaeluministeeriumi, Põllumajandus- ja Toiduameti, Põllumajandusuuringute Keskuse ja Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu omavahelises koostöös. Näitus tutvustab taimetervise mõiste olemust ja ajalugu, erinevate taimekahjustajate levikuviise, oskust neid ära tunda ja eristada ning tagajärgi, mida taimekahjustajad ja -haigused võivad taimedele põhjustada.

Näitus on abiks loodusõpetuse ja bioloogia tundides teema käsitlemisel. Lisaks töölehtedele on õpetajal võimalik tunnis kasutada Kahoot-mängu ja veel mitmeid kaasapandud materjale.

Kutsume mälestusi koguma

30 aastat on lühike aeg - paljude inimeste elust vähem kui pool. Samas on kasvamas uus põlvkond, kes on sündinud vabas Eestis ja kelle jaoks on demokraatia ja inimõigused midagi elementaarset, mis kuulub inimese elu juurde. Meie koolis on õpilased, paljud lapsevanemad ja kolleegid, kelle mälus ei saagi olla sündmused enne 1991.a. Kindlasti on neil mingi teadmine varasemast lähedaste juttude põhjal. Pöördelised sündmused on igaühel meeles erinevalt.

Loe edasi... NB! Tähtaega on pikendatud 10.01.2022

KOOLIVORM JA SÜMBOOLIKA

Kiili Gümnaasiumil on oma kooli sümboolikaga koolirõivad, tekkel, sõrmus, rinnamärk, lipp ja dokumendistiil.

👉 Vaata lähemalt: sümboolika

👉 Loe koolivormi kohta siit!

KOOLIKAPID

Õpilastel on võimalus rentida koolikappi oma kooli/trenniasjade hoidmiseks.

Kapid asuvad koolimaja spordihoone riietusruumide koridoris.

Kapi mõõdud:

• Kõrgus: 44cm

• Laius: 30cm

• Sügavus: 52cm

• Maht: 67,5 liitrit

Kapi hind 2020/21. õa lõpuni 39.00 EUR, pärast seda lepingu jätkamine 29.00 EUR/õppeaasta

Kool kappide rentimisega ei tegele.

Kappe saab rentida aadressil https://www.koolikapp.ee

KALENDER

TÖÖVIHIKUD

4.-9. klassi õpilased saavad töövihikud aineõpetajate käest ainetunnis.

10.-12. klassi õpilased saavad töövihikud Teabekeskusest pärast töövihikute eest raha maksmist ja maksekorralduse esitamist (võib ka e-posti teel) Teabekeskusesse alates 2. septembrist.

Töövihikute maksumus:

• 10. klass 17.54 €

• 11. klass 17.35 €

• 12. klass 19.53 €

👉 Töövihikute raha kanda Kiili Vallavalitsuse arvele:

EE211010052030588006 SEB või EE142200001120218700 Swedbank

👉 Ülekandesse märkida: õpilase nimi, klass, töövihikute eest, summa.

Teabekeskuse kontakt

ÕPIKESKKONNAD