TUNNIPLAAN

MEIE MEISTERDUSED

ARHIIV

INFOKIRI

Kiili Gümnaasiumi õppeaasta lõpetamine ja heategevuslik perepäev “Lastefondi toetuseks”

Laupäeval, 11. juunil kell 12:00 - 16:00 Kiili Gümnaasiumi ees

Heategevuslik perepäev / laat kogub seekord toetust meie kooli vilistlasele Hendrale.

👉 Perepäeval esinevad Kiili Gümnaasiumi lauljad, kooli bänd, solistid, tantsijad, noored kotkad, naiskodukaitsjad ning laulvad lapsevanemad.

👉 Toimub raamatute müük ja vahetus, kohapeal on avatud õpetajate kohvik.

👉 Algkoolimaja ees toimub heategevuslik laat, kuhu on oodatud oma valmistatud tooteid tutvustama ja müüma kooliõpilased, lasteaialapsed, samuti kohalikud kaupmehed ja väikeettevõtjad.

👉 Perepäeva raames toimub Kiili Noortekeskuse noortepäev.

👉 Tegevust leidub kindlasti kogu perele.

👉 Sõidavad ka väikekülade bussid!

Õpilastel palume registreerida end laadale: https://forms.gle/G4e8z4srznWLBFBq8

Kohalikud ettevõtjad, palume saata osalemissoov hiljemalt: 6. juuniks 2022 kooli huvijuhile aivo.tammela[ät]kiili.edu.ee

Maa päeva tähistamine sai alguse 1970. aastal Ameerikas. Meie oma koolis tähistame Maa päeva Rohelise viktoriiniga, mille eesmärgiks on juhtida õpilaste tähelepanu planeet Maale ja keskkonnaprobleemidele.

Pane kokku 2-3-liikmeline võistkond ja tule osalema!

Kaasava eelarve hääletus on lõppenud ja tulemused on siin:

Seega osutusid võitjateks vaiksed nurgad või puhkealad. Kool hakkab nüüd otsima, kuhu selline ala tekitada... 🤔

Tänu ilusa ja õnnestunud päeva eest

Suur tänu kooliperele hästi õnnestunud paraadi läbiviimise ja korraldamise eest. Eesti Vabariigi saabuvat sünnipäeva tähistati väärikalt ja lugupidavalt. Olen uhke meie vanema kooliastme õpilaste üle. Teie tõsine pühendumine andis tänasel päeval noorematele koolikaaslastele tõsise sõnumi - olete noored, kes austavad ja peavad lugu oma riigist ning teist on saamas põlvkond, kelle hoolde saab ja võib tulevikus meie riigi ja rahva usaldada. Aitäh kõigile osalejatele ja pealtvaatajatele. Loodan, et kogukond sai meie ettevõtmisest rõõmu ja tunda uhkust koolipere üle.

Tänan Riigikaitse Rügementi korralduse ja õpilaste juhendamise eest, Kiili Kunstide Kooli orkestrit, Naiskodukaitset maitsva supi eest, Noorkotkaid ja Kodutütreid juhendajatega - lisasite meie paraadile distsiplineeritust ja väärikust. Tänan kooli õpilasesinduse presidenti, 10R ja 10D klassi organisatoorse töö eest, politseid korra ja turvalisuse tagamise eest ning kõiki kooli töötajaid ja õpilasi tehtud töö ja panuse eest. Samuti tänan Kiili vallavanemat õpilastele peetud motiveeriva kõne eest. Oli ilus päev!

Tunnen suurt uhkust ja au olla selle kooli direktor.

Ruth Pekkenen

Vabariigi aastapäeva paraad,
autorid Karmen Mill, Markus Vainola, Helena Vello 11. klassist

Piltide autorid: ülemine Kristi Männilaan, alumine Kaie Saukas

KOOLIVORM JA SÜMBOOLIKA

Kiili Gümnaasiumil on oma kooli sümboolikaga koolirõivad, tekkel, sõrmus, rinnamärk, lipp ja dokumendistiil.

👉 Vaata lähemalt: sümboolika

👉 Loe koolivormi kohta siit!

KOOLIKAPID

Õpilastel on võimalus rentida koolikappi oma kooli/trenniasjade hoidmiseks.

Kapid asuvad koolimaja spordihoone riietusruumide koridoris.

Kapi mõõdud:

• Kõrgus: 44cm

• Laius: 30cm

• Sügavus: 52cm

• Maht: 67,5 liitrit

Kapi hind 2020/21. õa lõpuni 39.00 EUR, pärast seda lepingu jätkamine 29.00 EUR/õppeaasta

Kool kappide rentimisega ei tegele.

Kappe saab rentida aadressil https://www.koolikapp.ee

KALENDER

ÕPIKESKKONNAD