TUNNIPLAAN

TOITLUSTUS

PILDIALBUM

Iseseisva õppe päevad gümnaasiumis

10.-12. klassil on reedeti iseseisva õppe päevad ja kehtib erinev tunniplaan.

NB! 22. oktoobril on kooli sünnipäev ja siis on kõik õpilased koolis!

PAKUME TÖÖD

MEIE MEISTERDUSED

KIILIKNUPS

UUDISED JA MEEDIA

Sügisvaheajal on kool asjaajamiseks avatud 25. ja 26. oktoobril kell 9.00-13.00.

Meie kool on Harjumaa kõige õppijasõbralikum organisatsioon

MTÜ Kodukant Harjumaa hindamiskomisjon valis Harjumaa aasta õppijasõbralikumaks organisatsiooniks Kiili Gümnaasiumi.

Õppijasõbraliku tööandja konkurssi korraldavad Eesti Tööandjate Keskliit, ETKA Andras ning Haridus- ja Teadusministeerium. Konkurssi toetab Euroopa Sotsiaalfond, Harjumaa täiskasvanuhariduse infolevitajaks ja koordineerijaks on MTÜ Kodukant Harjumaa.

Kiili Gümnaasium 163

Reedel, 22. oktoobril

I kooliaste: 1.-3. klass

Kell 09.00-9.45 spordisaalis „Tilgake mett. Mõmmi ja tema sõber“

Kell 10.00-10.45 klassitund

Kell 11.00 kojuminek

II kooliaste: 4.-6. klass

Kell 08.05-09.45 ainetunnid

Kell 09.55-10.40 klassitund

Kell 11.00-11.45 spordisaalis „Muusikatund Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattiseniga“

Kell 12.00 kojuminek

III kooliaste ja gümnaasium: 7.-12. klass

Kell 08.05-10.40 ainetunnid

Kell 11.05‒11.50 klassitund

Kell 12.00-12.45 spordisaalis „Muusikatund Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattiseniga“

Kell 13.00 kojuminek

Kõigile: pidukook klassitunnis

• 22. oktoobril ei toimu toitlustamist, ei tööta pikapäevarühm

• Riided garderoobist koju!

Rebaste nädal 11.-14. oktoobril

Esmaspäeva hommikul kogunesid meie kooli 10. klassi õpilased juba kell 6.15 kooli staadionile, et alustada traditsioonilist rebaste ristimise nädalat. Tegevusi jätkub terveks nädalaks: tantsimist, laulmist ja erinevate ülesannete lahendamist. Rebaste nädalat korraldab 12. klass.

10. klassi pidulik vastuvõtt gümnaasiumi toimub 18. oktoobril.

👈 21. oktoobril 18:00-19:30 ootame Lastevanemate Kooli raames toimuvale veebiseminarile "Kuidas saab lapsevanem toetada lapse tähelepanu ja mälu"

18.-21.oktoobril tähistame koolis vaimse tervise nädalat. Vaimse tervise nädalal pöörame suuremat rõhku mälu ja tähelepanu toetamisele! 👉

Kui noored sõjaväes käisid...

Meis kõigis on väike osa riigikaitsjat ja miks mitte panna oma oskused proovile juba nooremas eas. Sellel nädalavahetusel kogunesid nelja kooli gümnasistid Humalasse, et veeta üks meeleolukas riigikaitselaager. Kiili Gümnaasiumi vabatahtlikud uurisid noorte suhtumist riigikaitsesse. Vabatahtlikke juhendasid meedia valdkonnas Küberväejuhatuse strateegilise kommunikatsiooni ajateenijad.

Vaata veel pildimälestusi MTÜ Riigikaitse Rügemendi ja Kiili Gümnaasiumi Facebooki lehelt.

"Hea tuju tants“ – väljakutse Eestimaa koolidele

Kiili Gümnaasium tantsis hea tuju tantsu juba suvele vastu minnes. Nüüd esitame väljakutse teistele koolidele.

Kui olete oma tantsu valmis saanud ja esitate väljakutse järgmisele koolile, siis märkige kindlasti juurde #kiilikooliväljakutse #heatujutants ja märkige kindlasti ka kool, kellele väljakutse esitate.

Kutsume mälestusi koguma

30 aastat on lühike aeg - paljude inimeste elust vähem kui pool. Samas on kasvamas uus põlvkond, kes on sündinud vabas Eestis ja kelle jaoks on demokraatia ja inimõigused midagi elementaarset, mis kuulub inimese elu juurde. Meie koolis on õpilased, paljud lapsevanemad ja kolleegid, kelle mälus ei saagi olla sündmused enne 1991.a. Kindlasti on neil mingi teadmine varasemast lähedaste juttude põhjal. Pöördelised sündmused on igaühel meeles erinevalt.

KOOLIVORM JA SÜMBOOLIKA

Kiili Gümnaasiumil on oma kooli sümboolikaga koolirõivad, tekkel, sõrmus, rinnamärk, lipp ja dokumendistiil.

👉 Vaata lähemalt: sümboolika

👉 Loe koolivormi kohta siit!

KOOLIKAPID

Õpilastel on võimalus rentida koolikappi oma kooli/trenniasjade hoidmiseks.

Kapid asuvad koolimaja spordihoone riietusruumide koridoris.

Kapi mõõdud:

• Kõrgus: 44cm

• Laius: 30cm

• Sügavus: 52cm

• Maht: 67,5 liitrit

Kapi hind 2020/21. õa lõpuni 39.00 EUR, pärast seda lepingu jätkamine 29.00 EUR/õppeaasta

Kool kappide rentimisega ei tegele.

Kappe saab rentida aadressil https://www.koolikapp.ee

KALENDER

TÖÖVIHIKUD

4.-9. klassi õpilased saavad töövihikud aineõpetajate käest ainetunnis.

10.-12. klassi õpilased saavad töövihikud Teabekeskusest pärast töövihikute eest raha maksmist ja maksekorralduse esitamist (võib ka e-posti teel) Teabekeskusesse alates 2. septembrist.

Töövihikute maksumus:

• 10. klass 17.54 €

• 11. klass 17.35 €

• 12. klass 19.53 €

👉 Töövihikute raha kanda Kiili Vallavalitsuse arvele:

EE211010052030588006 SEB või EE142200001120218700 Swedbank

👉 Ülekandesse märkida: õpilase nimi, klass, töövihikute eest, summa.

Teabekeskuse kontakt

ÕPIKESKKONNAD