Avaldused

Kõik avaldused on pdf-formaadis ja allalaadimiseks (dokumendi nimele vajutades ja selle avanedes vt nupp Laadi alla üleval paremal nurgas). Vajalik on programm tekstiväljadega PDF-failide täitmiseks: Foxit Reader, Adobe Reader vms

Laadige dokument arvutisse, täitke ja digiallkirjastage ning saatke kooli kool[ät]kiili.edu.ee või tooge täidetult ja väljaprinditult kantseleisse.

Kooli vastuvõtu avaldused vt menüü Vastuvõtt

► Esmase ISIC õpilaspileti väljastamise taotlus (NB! digitaalne dokumendifoto vt Nõuded fotole)

→ Õpilaspileti duplikaadi taotlus

► Koolist lahkumise avaldus