Koolivorm

Meie õpilased

Koolivorm uueneb...

Eelmisel õppeaastal alguse saanud uue koolivormi projekt on jõudnud lõpule. Valminud on näidistooted ning kool on leidnud koolivormi tootjana uue koostööpartneri. Rõõmustab, et uus pakkuja suudab tagada lapsevanema jaoks toodetele mõõduka hinna, kõik tooted on kergesti hooldatavast  ja nahasõbralikust materjalist. Toodete valik on piisavalt lai ning loodame, et kõik leiavad endale sobiva ja meelepärase.

Küsimusele, et kas koolivorm on järgmisel aastal kohustuslik, võiks vastata kahte moodi. Lühidalt ja kehtestavalt kõlaks, et jah, on küll. Samas teame ju kõik, et sundides tekib trots, pahameel ja vastuseis. Meie aga tahame, et koolivorm võiks olla see, mis aitab oma kooli väärtustada,  tekkida ühtsus- ning uhkustundel. Tundel, et õpilane ei häbene näidata, et on selle koolipere liige ning kannab oma vormi väärikalt ja uhkelt. Seega peaks olema selge, et Kiili Gümnaasiumi õpilasel on olemas koolivormi valikusse kuuluvad riideesemed igapäevaseks kandmiseks, aga kindlasti ka pidulikuks puhuks. Samm-sammult liigume suunas, et 2023. aastal saame uhkelt öelda, et jah, Kiili Gümnaasiumil on oma koolivorm ja seda kannavad kõik õpilased rõõmuga.

Kool on akadeemiline asutus, seega oleme juba praegu kehtestanud nõuded, mis reguleerivad kooli sobivat riietust. Vaba aja riided, spordiriided ja liigne kirevus värvitoonides, ei sobi kooli õhustikuga. Teame ju kõik, et tõmmates selga kapuutsiga dressid või pannes pähe nokamütsi, käitume hoopis teisiti kui paneme selga tütarlapsena piduliku kleidi või riietub noormees korrektsesse triiksärki ning seob kaela lipsu. Riietus dikteerib kehahoiaku ja käitumise. Tahame ju kõik, et meie koolist väljuvad noored inimesed oleksid korrektsed, arukad, hea käitumisega ja teadlikud. Haridus ilma käitumisoskuseta pole midagi väärt. Seega tasub lapsevanematel meiega koos pingutada selleks, et noored inimesed mõistaksid koolivormi kasutuselevõtu tagamaid ning sellega kaasnevat positiivset poolt isiksuse kujunemise, arengu ja käitumisoskuse seisukohalt.

Koolivormi elemendid on kõik sobivas ja rahulikus värvitoonis, korrektsed ja mugavad. Seega on järgmiseks õppeaastaks kooli jaoks sobivat riietust valida lihtne. Tellimiskeskkond annab võimaluse kõik tooted kiiresti ja ühest kohast tellida. Tellimisperioodile eelneb proovipäev koolis. Siis on võimalik kõiki tooteid lähemalt vaadata, erinevaid suurusi ja tootemudeleid proovida ja materjale katsuda. Tooteid tutvustame märtsikuu infokirjas. Proovipäev ja tellimine algab juunis.

Kiili Gümnaasiumil on oma kooli sümboolikaga koolirõivaid, mille on heaks kiitnud ka kooli hoolekogu.

👉 Meil on uus koolivormitegija - Vormivabrik!

👇 Uus info koolivormi tellimise kohta

Õpilane on välimuselt ja riietuselt korrektne, kannab vahetusjalatseid ning on riietatud koolis vastavalt Kiili Gümnaasiumi riietumisnõuetele.

KOOLIVORMI TELLIMINE

Koolivormi on võimalik proovida selga ja soovitud suuruse olemasolu korral ka koheselt osta Vormivabriku kontoris aadressil: Tammsaare tee 47, Tallinn

Selle jaoks, et vältida pikaajalist mitme pere viibimist ühes ruumis, palume ennast eelnevalt  registreerida e-maili teel klienditugi@vormivabrik.ee või telefonil +372 58459372.

Kontori kliendipäevade graafik on nähtav siin.

Koolivormi tellimisperioodid ja kättesaamise info:

Aastaringselt on võimalik tellida: veste, kardigane, kleite, tüdrukute pluuse, poiste tumesiniseid polosärke ja triiksärke. Tarneaeg võib muutuda vastavalt tellimuste arvule.

Perioodil 29.06-24.08 on võimalik tellida ainult aastaringselt saadavaid tooteid. Tarneaeg kuni 2 nädalat.

Ülejäänud rõivad võib tellida perioodil 20.05-28.06 ja 25.08-15.09: lühikeste varrukatega polod, pusad, T-särgid, lipsud. Augusti lõpus võib tarneaeg olla kuni 2 nädalat, sest soovitud tootel ei pruugi olla tikitud logo ja enne kooli algust on tavapärasest pikemad järjekorrad.

Perioodil 25.08-15.09 on võimalik tellida kõiki koolivormi riideid. Tarneaeg 14-30 päeva vastavalt tellitud toodete laoseisule.

📌Soovitame enne tellimist riideid proovida, mõni ese ei pruugi vastata mõõtudele!

Kui te soovite kätte saada KOGU komplekti enne kooli algust 23.08-24.08, palume tellimus esitada kuni 28.06.

Kiili Gümnaasiumi lõpusõrmused

Kiili Gümnaasiumi tekkel –