Rinnamärgid

1. HÕBEMÄRK. Hõbemärk on rinnamärk õpilasele, vilistlasele ja õpetajale, kes töötanud Kiili Gümnaasiumis vähem kui 10 aastat.

2. SINI-HÕBEMÄRK. Sini-hõbemärk omistatatakse õpetajale, kelle panuseks on vähemalt 10 aastat südamega tööd Kiili Gümnaasiumis.

3. SINI-KULDMÄRK. Sini-kuldmärgi pälvib õpetaja, kes panustanult töötanud Kiili Gümnaasiumis 20 ja enam aastat.

4. HÕBE-KULDMÄRK on Kiili Gümnaasiumi teenetemärk, millega tänatakse õpetajat, kes töötanud Kiili Gümnaasiumis 30 ja enam aastat.

5. KULD-HÕBEMÄRK. Kuld-hõbemärk on teenetemärk õpetajale, kes panustanult töötanud Kiilis 40 ja enam aastat.

6. KULDMÄRK. Kuldmärk on Kiili Gümnaasiumi kõrgeim teenetemärk. Selle pälvib õpetaja, kelle hoolt ja armastust kool tundnud 50 ja rohkem aastat.